PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
ČLÁNKY
KATEGÓRIE
ÚVOD
Najportal.sk
Vyhľadávač tovaru

napr. Dámska obuv, Bicykle, Ventilátory

Kto sme?Najportal s.r.o.sme spoločnosť založená 9. augusta 2016, Zapísaná na Bratislava I, odd. Sro, vl.č.113271/B. Spoločnosť sme sa rozhodli založiť zároveň s vývojom nového projektu Najportal.sk. Naše podnikateľské činnosti začali už dávno pred založením spoločnosti. Naše skúsenosti a zručnosti so službami a vývojom webstránok, či iných činností na internete siahajú až do roku 2010. 

Sme síce nová spoločnosť na papieroch, ale v skutočnosti máme dlhoročné skúsenosti, ktoré sme sa rozhodli ukázať svetu vo forme projektu Najportal.sk. Naše skúsenosti spočívajú v tom, že si realizujeme projekty úplne sami bez agentúr. 

Sústredime sa hlavne na SEO optimalizáciu a tým získavame organických návštevníkov z vyhladávačov ako Google, Seznam, Bing a roznych iných. Sledujeme najnovšie SEO trendy a realizujeme ich na naších webstránkach.

 Najportal.skPortál, ktorý zjednocuje produkty a zastrešuje ich pod jednou strechou. Znamená to, že náš systém kategorizuje a zjednocuje rovnaké produkty pomocou EAN kódov z rôznych eshopov, ktoré sú u nás zaregistrované. Aktuálne je u nás zaregistrovaných takmer 500eshopov, ktoré majú u nás importovaných už vyše 2mil. produktov. Každým dňom sa u nás registruje desiatky nových eshopov. Tým pádom sa deň za dňom stávame relevantnejšími. 

Pomáhame vyhľadávať produkty na jednom mieste pomocou viacerých parametrov (kde kúpiť najlacnejšie?, kde sú produkty skladom?, či zistiť spôsob dopravy...). Vrámci konkrétneho produktu, ktorý si vyhľadáte na portály si môžete pozrieť okrem iného aj vývoj ceny pruduktu (ako sa pohybovala najnižšia, či priemerná cena produktu v rôznych časových obdobiach), video produktu, recenzie, ale aj špecifikáciu produktu.

Vždy pri detaile produktu vám ponúkame na výber z podobných produktov. Podobných cenou a rovnakou kategoriou do ktorej spadajú, alebo rovnakým výrobcom.

Pripravujeme: 

Objektívne články, ktoré vám budú pomáhať pri výbere rôznych produktov, rôznych kategórii, v rôznych cenových hladinách. Chceme, aby ste vedeli na koho sa môžete obrátiť, pokiaľ si nebudete vedieť rady pri výbere hocičoho. Snažíme sa byť naj, preto sme Najportal.