PRIHLÁSENIE
REGISTRÁCIA
ČLÁNKY
KATEGÓRIE
ÚVOD
Najportal.sk
Vyhľadávač tovaru

napr. Dámska obuv, Bicykle, Ventilátory

Darčeky pod stromček na poslednú chvíľu?


20/12/2017 - 23:11 | Prečítané 6188x
Vianoce máme za rohom a mnoho z nás sa už nevie dočkať príjemne strávených chvíľ s milovanými. Samozrejme, po výdatnej porcii kapustnice a ryby so šalátom. A hor sa na rozbaľovanie darčekov! Stále sa však nájde skupinka ľudí, ktorým stále nejaký ten podarúnok pod stromček chýba. Bez obáv, stres a panika nie sú namieste. Prinášame vám prvú pomoc v podobe inšpirácií a tipov na last minute darčeky, ktoré blízkym zaručene vyčaria úsmev na tvári.

Hravá klasika

 

Začnime zľahka, občas stačí vianočnú nádielku len trošku doladiť a žiadúci efekt na seba nenechá dlho čakať. Voľbou, ktorou nič nepokazíte, je parfum. Napríklad vôňa The One od Dolce & Gabbana pre dámy, a mnohým pánom sa určite zapáči dominantná aróma celosvetovej klasiky Hugo Boss. Ak už parfém medzi darčekmi máte, nezaškodí pozrieť si aj ďalší sortiment z kozmetiky. V dnešnom svete je totiž starostlivosť o zovňajšok veľmi dôležitá.

 

Človek je tvor hravý. Túto vlastnosť má zakódovanú každý z nás, od tých najmenších, až po seniorov. Tak prečo nezabrnkať na túto strunu? Hra na počítač či konzolu dokáže zabaviť nielen deti, ale aj ich rodičov a ostatných dospelých. Medzi populárne tituly patria napríklad UFC 3, prípadne Star Wars Battlefront II. A nesmieme zabúdať ani na prívržencov tradičných stolných hier, ktorým odporúčame napríklad zábavný Catan - Hra o tróny

 

Vpred s pokrokom, alebo naspäť k základom?

 

Technológie hýbu svetom a kto sa nedrží trendov, rýchlo vypadne z kolobehu. Naspäť do hi-tech reality sa môže človek dostať aj pomocou moderného laptopu Lenovo ThinkPad P51. Ten je výborným pracovným nástrojom, ale aj prostriedkom na oddych a zábavu. A ruka v ruke s tým ide aj kúpa kvalitného mobilného telefónu, nech je človek na príjme aj v pohybe. 

 

Stále populárnou alternatívou k technickým vymoženostiam patria... knihy! Máločo nahradí pocit listovania stránkami dobrého románu, ide o stáročiami overenú klasiku. A je jedno, či sa idete vzdelávať, alebo stratiť v dobrodružstvách Harryho Pottera. Literatúra svoj pôvab len tak ľahko nestratí, preto sa určite pozrite aj do našich regálov.

 

Ako vidieť, námetov na darčeky je viac než dosť. My vám ponúkame prehľad tých najlepších produktov, navyše za veľmi výhodné ceny. Stačí len kliknúť a môžete hľadať, porovnávať a vyberať darčeky pre svojich blízkych (nielen na Vianoce!).

Ďalšie články
Auto máte už prezuté ?
03/10/2018 - 20:11

Aj keď sneh sa našich cestách ešte nieje, motoristi začínajú pripravovať svoje autá na zimnú sezónu. Okrem nevyhnutných kontrol a opráv nás čaká aj pravidelná šoférska povinnosť: výmena pneumatík.
Kombinovaná práčka a sušička. Je to dobrý nápad?
29/01/2020 - 12:30

Sušička sa v posledných rokoch stala nevyhnutnou súčasťou našich životov. Predovšetkým v domácnosti máme radi jej úsporné výhody. V prípade, že máte malé deti, si určite pochvaľujete, že nemusíte na…
Kupujete dieťaťu prvý mobil?
19/01/2020 - 11:39

Mobilný telefón. Na jednej strane praktická a samozrejmá výbava, bez ktorej si už nevieme predstaviť prácu, voľný čas ani starostlivosť o rodinu. Vedeli ste, že štatisticky na jedného človeka pripadaj…